księgowość ostrów
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Prądzyńskiego 23
NIP: 622-260-98-68 Reg.2000363704
KRS: 0000261178 , kapitał zakładowy: 50 000,00 zł

Tel./fax: (62) 736 29 40
e-mail: biuro@zuk-ksiegowosc.pl
 
 


zuk księgowość Szeroki zakres usług pozwalających odciążyć Państwa od działań związanych z prowadzeniem nowoczesnego biznesu. ZUK to nowoczesne biuro księgowe, zorientowane na potrzeby klienta i jego wymagania.
webmotion W Webmotion realizowane są procesy i projekty w obszarach marketingu i reklamy. Dzięki naszym pomysłom i rozwiązaniom Państwa firmy rozwijają się i wzmacniaja przewagę rynkową. Zajmujemy się kreacją marki oraz jej promocją zarówno w mediach tradycyjny jak i za pomocą nowoczesnych środków komunikacji.
adwokat ostrów Kancelaria Adwokacka Damian Grzeszczyk specjalizuje się między innymi w prawie dot. nowych technologii. Wspólnie z Damianem realizujemy nasze pomysły, które często wymagają pomocy prawnej. Dzięki naszej współpracy zabezpieczamy interesy naszych klientów oraz własne.
restauracja ostrów Restauracja 21, nasze ulubione miejsce spotkań biznesowych, do którego często zaglądamy i zapraszamy naszych klientów. W 21 zawsze możemy liczyć na pyszną kawę oraz sprawdzoną kuchnię.
todo architekci Biuro architektoniczne, które zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie projektowania obiektów budowlanych oraz projektowania wnętrz.
hostessy ostrów Hostessy i hości, zyskaj z nami na atrakcyjności!. Jeśli myślą Państwo o tym, aby każdy Event, czy promocja stały się prawdziwym „evenementem” na skalę Państwa oczekiwań, należy odpowiednio zadbać o przygotowanie skutecznych działań promocyjnych i marketingowych. RELATION zajmuje się opracowaniem strategii Państwa kampanii eventowej lub promocyjnej z udziałem hostess i hostów.

księgowość ostrów

rachunkowość ostrów windykacja ostrów WEBMOTION